Theta Healing
`

Jak probíhá sezení

Nejdříve si popovídáme, co vás trápí nebo co ve svém životě chcete změnit, případě  posunout dál. 

Poté vstoupím do stavu théta a na problém se podívám v nadhledu a společně zjistíme – uvědomíme si příčinu problému a jaké změny je třeba provést k jeho vyřešení.

Z Vaší strany je důležité být hydratovaný, protože pravděpodobně budeme využívat tzv. svalový test, kterým budeme prověřovat, jaká negativní přesvědčení se ve vašem podvědomí nachází a skrze thetu je budeme nahrazovat a měnit v pozitivní. 

Také je důležitý váš vědomý souhlas a také, že opravdu chcete změnit váš život. Vy jste jediná osoba, která ve svém životě může udělat změnu, já jsem jenom průvodce, který vás touto změnou provede a pomůže změnit bloky, který vám v tom můžou bránit.

Thetahealing je velmi účinná metoda, takže výrazné zlepšení je znát hned po prvním sezení.  Člověk se cítí lehčím a svobodnějším. Přirovnal bych to k loupání cibule, každé sezení odloupne určitou vrstvu přesvědčení a díky tomu si člověk uvědomí další vrstvy, které předtím neviděl a proto u  složitějších problémů je důležitá systematičtější práce – více sezení. Problém je tak velký, jak dlouho se neřeší!

 Konzultaci je možné provádět i na dálku. Vhodné je, abyste se před konzultací naučili provádět svalový test. 

 Délka terapie je 90 minut a cena  1 200 Kč

 

Thetahealing

ThetaHealing® je účinná technika, která šetrně vstupuje do podvědomí, kde dokáže skrze energii stvořitele změnit naše  dlouhodobé přesvědčení, které nám brání prožívat lepší život v hojnosti a radosti. Díky této metodě odhazujeme naše emocionální bloky, a k životním situacím se stavíme vyrovaněji, cítíme se lehčeji a celkově se zlepšuje naše kvalita života. Vše se děje se souhlasem klienta –  respektuje se jeho svobodná vůle.