Theta Healing
`

Přírodní esenciální oleje Young Living

Co jsou esenciální oleje

Vůně je Jediný smysl, který přímo neovlivníme myslí, oči zavřete, jídlo, které vám nechutnáte nejíme, ale vůně oslovuje přímo naše podvědomí.  Proto rád využívám při svém poslání esenciální oleje Young living,  

Esenciální oleje jsou aromatické, koncentrované těkavé tekutiny obsažené  rostlinách, ve stromech či v semenech, která se z velké části extrahují destilací vodní parou nebo například odběrem pryskyřice. Chemické složení esenciálních olejů bývá velmi složité,  může se skládat až ze stovek chemických sloučenin. Esenciální oleje jsou zároveň vysoce koncentrované, takže jsou daleko účinnější než sušené byliny. Na rozdíl od rostlinných olejů (např. olivový olej) neucpávají póry. 

Esenciální oleje působí na celý organismus, zasahují každou buňku v našem těle a hluboce ovlivňují naše emoce a zdraví.

Historie Aromaterapie V KOSTCE

Rostliny již od nepaměti  hrají zásadní vliv pro zdraví člověka a i v dnešní době spousta léků má  v sobě vysoké procento přírodních látek. Rovněž historie aromaterapie sahá do hluboké minulosti. 

Již staří Sumérové přibližně 5000 před n.l. využívali vonné rostliny, například používali cedrový olej nebo  k léčení používali vykuřovadla. Hojně se aromaterapie využívala ve starém Egyptě. Z této doby se dokonce dochovaly první popisy  přípravy esenciálních olejů. Dále pak se aromaterapie využívala v Číně, v Persii , v Indii, v Řecku, či v Římě.

Základy moderní aromaterapie se datují do  16. století, kde díky rozvoji alchymie se značně zdokonalily destilační přístroje, takže složení éterických olejů se již podobalo tomu, co známe z dnešní doby.

 

10 důvodů proč mám rád oleje Young Living

  1. Bezkompromisní kvalita
  2. Stoprocentní čistota
  3. Podpora ekologie
  4. Testování kvality
  5. Dlouholetá zkušenost
  6. Měsíční akce
  7. Přísné normy
  8. Velká komunita
  9. Široký sortiment
  10. Zákaznická podpora

 

v

Máte-li zájem o produkty Young Living, kontaktujte mě.
Rád se s vámi sejdu a vše vám v klidu vysvětlím a ukážu.

Moje oblíbené oleje  Young Living

Thieves

(Zloději)

Směs Thieves vděčí za svůj vznik čtyřem zlodějům, kteří ve Francii okrádali oběti moru a chránili se přitom před nákazou aromatickými látkami z hřebíčku, rozmarýnu a dalších rostlin. Univerzitní testy této speciální směsi prokázaly, že je velmi účinná při posilování imunitního systému a celkového zdraví. 

Cedarwood

(Kadidlo, Cedrové dřevo)

Dřevitá, teplá, balzámová vůně esenciálního oleje Cedarwood vytváří relaxační, uklidňující a utěšující atmosféru, když je rozptylován, což pomáhá podpořit relaxační večerní rutinu. Čisticí a hydratační vlastnosti související s cedrem z něj dělají skvělý doplněk vašich oblíbených produktů pro péči o pokožku. Když je nanesen lokálně, může pomoci udržet zdravý a mladý vzhled pokožky. Olej Cedarwood můžete také vmasírovat do pokožky hlavy pro zvýraznění zdravého vzhledu vlasů.

Abundance

(Hojnost)

Směs Abundance byla vytvořena, aby zlepšila frekvenci harmonického magnetického energetického pole, které nás obklopuje. Tato jasná a mocná směs vytváří to, čemu se říká „zákon přitažlivosti“, který poukazuje na pozitivní (nebo negativní) energii, kterou k sobě přitahujeme tím, že se na ni soustředíme. Směs Abundance nám tedy otevírá nepřeberné množství možností. Její kořeněná vůně je oblíbená mezi ženami i muži – zkuste ji použít jako parfém nebo kolínskou a zažijte, jak se vaše energie posune směrem k blahobytu a hojnosti!

Frankincense

(Kadidlo, Boswellia carterii)

Esenciální olej Frankincense  má širokou škálu využití, od povznesení duchovních a meditačních praktik, po použití ve zkrášlovacích postupech. Olej Frankincense má zemitou, povznášející vůni, která je perfektní pro uzemnění a duchovní propojení. Vytvořte bezpečné a utěšující prostředí rozptylováním podporující vůně tohoto oleje, především když hledáte záměr nebo když vykonáváte modlitby nebo meditaci.

Kromě vznešeného duchovního prožitku může olej Frankincense pomoci zachovat zářivý vzhled pokožky. 

3 Wise Men

(Tři mudrci)

Směs Young Living 3 Wise Men podporuje pocity úcty a duchovního uvědomění díky směsi esenciálních olejů, která je vytvořena tak, aby otevřela podvědomí. Tato směs, kterou mnozí považují za dar, podporuje emoční rovnováhu, zatímco konejší a povznáší srdce.

Idaho Blue Spruce

(Smrk pichlavý, Picea pungens)

Smrk pichlavý je pěstovaný, sklízený a destilovaný na farmě společnosti Young Living v severním Idahu, obsahuje vysoký podíl rostlinných látek alfa-pinenu a limonenu. Olej ze smrku pichlavého uvolňuje při lokální aplikaci napjaté a unavené svaly. Jeho dřevitá vůně oživuje smysly, zklidňuje mysl a uvolňuje tělo. Jeho aromatické účinky mohou také pomoci odstranit emocionální bloky, navodit pocit rovnováhy a klidného bezpečí. Pro své osvěžující, oživující a posilující vlastnosti se smrk pichlavý také odedávna používá v saunách, parních lázních a jako přísada do koupelí a masážních olejů.