Theta Healing
`

Focení akcí

Fotografování mě bavilo již od mala – začínal jsem s analogovým fotoaparátem. A baví mě do teď.  Nabízím vám nafocení seminářů, koncertů, konferencí, veletrhů, firemních či soukromých akcí. Jsem z Prahy,  ale po domluvě je  možné i focení mimo Prahu. Nejlépe za mě mluví fotografie, pokud se vám líbí, kontaktujte mě

Ceník:

První hodina 850 Kč, další započatá hodina za 750 Kč, v případě, že jde o focení mimo  Prahu, tak si započítám přiměřené dopravné. V případě dlouhodobé spolupráce je možná sleva.

Zpracování fotografií 850 Kč, expresní do druhého dne za 2 000 Kč

Klient dává souhlas k použití fotografií v mém portfoliu, na facebooku, instagramu či webových stránkách, případně pro moje reklamní účely. Pokud si to nepřejete, dejte mi prosím vědět, jinak to beru jako váš automatický souhlas.

Fotogalerie / Portfolio

Do portforia jsem zařadil vybrané fotografie ze tří akcí z tohoto roku. Pokud se vám fotografie líbí a máte zájem o moje služby, kontaktujte mě a rád vám nafotím vaši akci.

Igor Chaun – Gošárna 21

Igor Chaun je český filmový scenárista, režisér a prozaik, představitel současné české filmové tvorby. Během sametové revoluce patřil mezi studentské vůdce.

Vedle své umělecké tvorby je znám také jako příznivce a propagátor esoteriky.  Igor Chaun založil kanál na youtube, a nazval ho Goscha TV.

Přibližně jednou za tři měsíce pořádá setkání Gošárníků. Tématem Jarní Gošárny bylo téma „Pojďme už POUŽÍVAT, co jsme se NAUČILI!“.  Gošárna se konala v hotelu Fontána v Brně 12. – 14. dubna a právě z jednadvacáté gošárny pocházejí tyto fotografie.

Pjér la Šé’z – koncert kapely Dopyjem a pudem

Fotografie pocházejí z přednášky Čaro-Děj-Nic-E. která se konala přesně na filipojakubskou noc 30. dubna 2019 v Salesiánském divadle v Praze. Součástí přednášky byl křest jeho nové knihy ZMRDZTVÝCHVSTÁNÍ.  V poslední části byl koncert skupiny Dopyjem a pudem (Pjéra la Šé´z, Miloš Rábla a a Jarda Petrásek), právě z tohoto koncertu pochází následující fotografie.

Pjér la Šé’z – provozuje soukromou psychoterapeutickou praxi, ve které doprovází své klienty na jejich cestě při hledání a realizaci osobní svobody.Dlouhodobě spolupracuje s Jaroslavem Duškem v divadla Vizita a v představeních Čtyři dohody a Pátá dohoda.

Dajána na festivale Evolution 2019

Fotografie jsem fotil na Festivalu Evolution 2019 pro muzikoteraputické centrum Dajána Praha. První část fotek pochází z jejich výstavního stánku a druhá z hlavního pódia, kde měli společné vystoupení s houslistou Tomášem Machem a japonskou klavíristkou Hiroko Matsumoto.

Manželé Dan a Jana Čadovi jsou kvalifikovaní muzikoterapeuté a zkušení maséři. Od roku 2010 provozují v Praze zvukové lázně Dajána, kde pomáhají svým klientům nacházet sama sebe a svoji cestu a smysl života.