Theta Healing
`

Zelené potraviny

V životě existují jednoduchá rozhodnutí, která nám otevřou nové obzory a posunou nás o míle daleko. Jedno takové jsem učinil nedávno, díky němu jsem poznal nové přátele a zlepšil kvalitu svého života – do svého jídelníček sem zařadil zelené potraviny. Nevěříte? Nedivím se vám, já jsem taky nejprve nevěřil.

Proč do svého jídelníčku zahrnout Zelené potraviny?

V dnešní, kdy  se kvalita potravin neustále zhoršuje.  Množství vitamínů ztratilo až 80 procent a minerály přes polovinu svého obsahu. Proto je důležité tyto látky doplňovat a to ideálně v přírodní formě.

Dnes již nestačí sníst jedno jablko, dneska bychom museli sníst celou bednu jablek. A právě v tom nám může vydatně pomoci mladý ječmen a chlorella.

Proč právě zelené potraviny od Green ways

Zelené potraviny od firmy Green ways působí komplexně, do lidského organismu dodávají velké množství vitálních látek jako jsou vitamíny, minerály, aminokyseliny,stopové prvky, fytolátky a enzymy. Neobsahují žádné škodlivé látky ani barviva, Testují ve dvou nezávislých laboratořích. Organizmus zbavují toxických látek a zvyšují náš výkon a tím zlepšují kvalitu našeho života.

Ideální je do svého jídelníčku pozvolna zařadit mladý ječmen i chlorellu současně, vzájemně se  doplňují – působí a zesilují svůj účinek. Chlorella má schopnost pročišťovat trávicí trakt a díky tomu se zelený ječmen lépe vstřebává – a tak dochází k vzájemné synergii.

V  dnešní době jsou peníze bránou ke svobodě. Je důležité vnímat peníze jako příležitost, skrze kterou máme  možnost tvořit krásné věci pro druhé i pro sebe. Možná ve vás tyto věty vyvolaly odpor či averzi. Zkuste si položit otázku, odkud tyto pocity pramení? Hojnost rovná se rovnováha – umět přijímat i dávat.

Máte-li zájem, můžeme pomocí techniky thetahealing nastartovat proud hojnosti a plně rozvinout váš potenciál. Díky zeleným potravinám zlepšit vaše zdraví a najít finanční a časovou svobodu. Protože jenom zdraví a šťastní lidé mění tento svět k lepšímu.

více vápníku než v mléku

více železa než ve špenátu

druhů minerálů

druhů vitamínů

let na trhu